Cestovanie skrz.sk | Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Jazykové pobyty
PRODUKTY

Aquapark Aquacity Poprad

AquaCity je osadené na Slovensku, v samotnom srdci Európy, pod Vysokými Tatrami - úchvatným horským masívom s 25 štítmi nad 2500 m, ktorý je súčasťou unikátneho národného parku.

Je postavené nad miestom geotermálneho prameňa, ktorý stredisku zabezpečuje zdroj energie a mestu Poprad, v ktorého intraviláne sa nachádza, poskytuje vlastný zdroj vody a vykurovania. Vo svojom komplexe zahŕňa najlepšie ubytovacie zariadenie a najmodernejšie kúpeľné zariadenia s jedinečnou ponukou uvoľňujúcich terapií a inovačných terapií pre odvážnych.

Ak túžite po stimulácii, rozsiahle športové zariadenia vrátane bazénu olympijských rozmerov, vodného parku, fitnes centra, turistických chodníkov a tratí pre horské bicyklovanie, jazdecké školy, a v susedstve golfové stredisko s najdlhším trávnatým hracím poľom medzi odraziskom a jamkou na svete, neuveriteľná lyžovačka počas lyžiarskej sezóny a niekoľko nádherných zámkov, múzeí a galérií, je ľahko dostupných.

Vynikajúce miesto pre konferencie, s vybavenými business zariadeniami a tí najpriateľskejší ľudia V Európe, robia z AquaCity splnený sen.

Provoz -

středisko je v provozu
koupání
počet bazénů v provozu13

Základní informace

nadmořská výška613 m.n.m.
okresPoprad
celoroční provoz
plavčík
tobogány a vodní atrakce
regenerační/wellness služby
Voda
min. teplota28 °C
max. teplota38 °C

kvalita vody

vhodní
kontrolováno ÚVZ SR

Vhodnost/vlastnosti

vhodné pro dovolenou
sportovně zaměřené
bezbariérový přístup
Vhodné pro: neplavce, děti, mladé, seniory, rodiny

Dostupné mobilní sítě

T-Mobile, Orange, O2